30 września, 2023

Porównaj kredyty gotówkowe – oferty na kwiecień 2015

Masz coraz więcej wydatków związanych ze świętami i nie wiesz jak poradzić sobie z brakiem gotówki? W takiej sytuacji najłatwiejszym wyjściem jest decyzja o kredycie gotówkowym lub pożyczce. Jeżeli posiadasz zdolność kredytową możesz bez trudu ubiegać się o dodatkową gotówkę na dowolny cel. Porównaj kredyty gotówkowe i wybierz produkt, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci zrealizować wszystkie plany. Właśnie teraz masz świetną okazję do tego by zapłacić bardzo niewiele za zadłużenie. Porównując oferty banków z pewnością znajdziesz produkt, który będzie dla Ciebie odpowiedni także pod względem finansowym.

Zwracaj uwagę na oprocentowanie

Porównując kredyty oraz pożyczki gotówkowe w szczególności staraj się zwracać uwagę na koszt jaki poniesiesz decydując się na ofertę. Chociaż wiele osób sprawdza oprocentowanie kredytu nadal wielu konsumentów decyduje się na mniej atrakcyjne warunki w banku, który dobrze zna. To może prowadzić do wysokich miesięcznych rat, które będą dla Ciebie problematyczne. Zawsze miej na uwadze to, że spłata kredytu będzie trwała minimum kilka miesięcy i warto zadbać o to by cały ten okres był dla Ciebie atrakcyjny. Dlatego porównaj kredyty gotówkowe pod względem kosztów jakie poniesiesz. Sprawdź jak wysokie jest oprocentowanie, a także czy bank przewiduje dodatkowe opłaty. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzisz całkiem sporą sumę pieniędzy biorąc pod uwagę cały okres kredytowania.

Jak wnioskować o kredyt by otrzymać pieniądze jak najszybciej?

Co zrobić w sytuacji gdy potrzebujesz pieniędzy na już, a zależy Ci na dobrych warunkach umowy? Nie musisz rezygnować z najlepszych ofert dostępnych w bankach. Aktualnie zobowiązania, które proponują instytucje finansowe zapewniają krótki okres oczekiwania na decyzję kredytową oraz wypłatę środków. Dodatkowo możesz cały ten proces przyspieszyć decydując się na wysłanie internetowego wniosku. Tym sposobem unikniesz niepotrzebnych formalności, a także czasu spędzonego w oddziale banku.

Wypełnienie formularza online pozwoli Ci na jak najszybszy kontakt z pracownikiem banku i dostosowanie oferty do Twoich możliwości. Aby wysłać poprawny wniosek wystarczy uzupełnić wyłącznie podstawowe informacje dotyczące danych osobowych. W tym celu możesz posłużyć się dowodem osobistym, a samo uzupełnienie wniosku nie zajmie Ci więcej niż kilka minut.

Porównanie kredytów gotówkowych – aktualny ranking

1. PKO Bank Polski – Max Pożyczka Mini Ratka

PKO Bank Polski oferuje atrakcyjne oprocentowanie nominalne, które wynosi tylko 9,00%. Stali Klienci banku mogą liczyć na obniżenie kosztów dzięki temu, że bank nie obciąży ich prowizją. Nowi usługobiorcy muszą liczyć się z dodatkowym kosztem, który wynosi 2,00% od udzielonego zadłużenia. PKO gwarantuje atrakcyjny maksymalny okres spłaty – nawet do 96 miesięcy. Warto także pamiętać, że oferta dotyczy sumy nawet do 150 000,00 złotych na dowolny cel.

2. Getin Bank – Kredyt dla Ciebie

Kredyt gotówkowy na dowolny cel w Getin Banku zainteresuje w szczególności osoby, którym zależy na wysokiej sumie zobowiązania oraz długim okresie spłaty. Bank wyznacza jako maksymalną kwotę zadłużenia aż 200 000,00 złotych, a kredytobiorca może rozłożyć spłatę nawet na 96 miesięcy. Oprocentowanie zobowiązania wynosi 8,00%, a prowizja banku to 3,50%.

3. BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Zobowiązanie w BNP Paribas pozwoli Ci zadłużyć się na kwotę 150 000,00 złotych. Bank umożliwia zaplanowanie spłaty maksymalnie na 84 równe miesięczne raty. Oprocentowanie nominalne kredytu wynosi 8,99%. W przypadku stałych Klientów posiadających rachunek osobisty w BNP Paribas możliwe jest obniżenie oprocentowania. Kredytobiorca musi także pamiętać o prowizji jaką pobiera bank, a jest to wartość równa 3,99% wypłaconej przez bank kwoty.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.